“EğitimKur, yurtdışı üniversite eğitimi danışmanlığınız ve yurtdışı dil okulları danışmanlığınızda profesyonel çözümler üretir. ”

Şirket Kurucusu

Hakkımızda

EğitimKur, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır. İzmir’de bulunan EğitimKur, aynı zamanda farklı hizmet alanları ile de müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri sektöre öncülük eden firma, çalışmalarını Şahinbay ile birlikte yürütmektedir.

Şahinbay Yurtdışı Danışmanlık ile birlikte hizmet veren EğitimKur, yurt dışında eğitim almak isteyen bireyler için gerekli desteği de sağlamaktadır. Yurt dışında Rusça eğitimi, yaygın olarak verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Yurt dışında eğitim almak ya da dil alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere gerekli desteği sunan EğitimKur aynı zamanda Şahinbay Yurtdışı Danışmanlığı’nın Ege Bölgesi temsilciliğini de gerçekleştirmektedir.

EğitimKur alanında donanımlı ve seçkin olan personelleri ile en kaliteli şekilde hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda sektörde eski bir firma olması nedeniyle de danışanlarını başarılı bir şekilde yönlendirme yetisine de sahiptir. Bu nedenle sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında ön sıralarda yer almaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerin çeşitlilik göstermesi de yine bu sektördeki başarısının en önemli kanıtlarındandır.

Hangi Alanlarda Hizmet Alabilirim?

EğitimKur, yurt dışına seyahat etmek isteyen kişilerin tüm vize işlemleri ile yakından ilgilenmektedir. Başvuru sürecinin sağlanması ve evrak takiplerinin gerçekleştirilmesi konusunda itinalı ve titiz bir şekilde performans göstermektedir. Özellikle seyahat etmek isteyen kişilerin çok daha hızlı bir şekilde vize işlemlerini tamamlayabilmeleri için ekibi ile birlikte hareket etmektedir.

Şahinbay Yurtdışı Danışmanlığı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren EğitimKur, aynı zamanda Rusya’da üniversite eğitimi almak isteyen kişilere de gerekli desteği sağlamaktadır. Danışanlar için hangi üniversitenin daha uygun olacağı, başvuru esnasında hangi belgelerin tamamlanması gerektiği gibi alanlarda en kaliteli hizmeti sunan EğitimKur, aynı zamanda bu aşamada temin edilen evrakların takibini de sağlamaktadır.

EğitimKur, Belarus’ta üniversite eğitimi almak isteyen kişiler için de tüm desteği sağlamaktadır. Üniversite seçiminin yanı sıra, başvuru sürecinin başarılı bir şekilde sağlanabilmesi konusunda da en kaliteli hizmeti vermektedir. Bu nedenle de yine sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

EğitimKur, hem Belarus’ta hem de Rusya’da üniversite yabancı dil kurslarına katılım sağlamak isteyen kişiler için de en kaliteli hizmeti vermektedir. Bünyesinde çalışan personeller ile birlikte hareket eden ve en hassas şekilde takip süreci sağlayan EğitimKur, Şahinbay Eğitim Danışmanlığı’ndan da gerekli desteği almaktadır.

Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren firma, yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetlerini danışanlarına en faydalı olacak şekilde yürütmektedir. Sektörde önde gelen firmalardan biri olmasının yanında uzun vadeli hizmet anlayışı ile de başarısını günden güne artırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan EğitimKur, rakiplerinden daima bir adım önde faaliyet göstermektedir. Bu da firmanın sektörde her zaman üst sıralarda olmasına ve diğer firmalara göre daha çok tercih edilmesine de olanak sağlamaktadır.